5 تیر 1403

6:31

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://bahar-enclosure.ir.

دیدگاه‌ها

متن پیشنهادی: هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مرورگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

متن پیشنهادی: مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

 

شرایط و قوانین فروشگاه

استفاده شما از وب سایت فروشگاه آنلاین بهار و سفارش کالا در این وب‌سايت به معنی توافق کامل شما با شرایط و مقررات زیر تلقی می شود:

 خرید کالا از وب‌سایت فروشگاه آنلاین بهار بر مبنای قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام میشود. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

 خدمات و محتوای این وب‌سایت براى استفاده‌ شخصى و غیرتجاری بازدیدکنندگان و مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت متعلق به فروشگاه آنلاین بهار است و هرگونه استفاده از این داده‌ها بدون اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین ذیربط فروشگاه آنلاین بهار پیگرد قانونی خواهد داشت. استفاده از

 محتویات وب‌سایت فروشگاه آنلاین بهار برای وبلاگها و وب‌سایت‌های شخصی که منافع غیرتجاری دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

 بخشی از اطلاعات ارائه‌ شده درباره کالاهای عرضه‌شده در وب‌سایت فروشگاه آنلاین بهار ترجمه مطالب مربوطه ازسایتهای معتبر انگلیسی‌زبان اغلب سازنده اصلی کالا است. فروشگاه آنلاین بهار در حالی که خود را به نوسازی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می داند، هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطای نگارشی پذیرا نیست. اطلاعات ارائه‌شده ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند یا حذف شود. از آنجایی که خطای انسانی تیم وبسایت در ورود اطلاعات بر روی وب‌سایت فروشگاه آنلاین بهار امکانپذیر است، این فروشگاه مسئولیت صحت کامل اطلاعات ارائه‌شده را بر عهده نمیگیرد.

 كاربران متعهد هستند که در دسترسی به وبسایت فروشگاه آنلاین بهار مقاصدی خارج از دریافت اطلاعات فنی یا  سفارش اینترنتی کالا دنبال نکنند. كاربران هنگام سفارش کالا ملزم هستند اطلاعات صحیح و كامل خود را در وب‌سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست سفارش و تحویل به‌موقع آن خواهد شد.

 فروشگاه آنلاین بهار هیچگونه مسئولیتی در قبال کارکرد وب‌سایت،که ممکن است ناشى از عوامل خارج از توانایی مدیریت این وب‌سایت، همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و موارد مشابه باشد، ندارد.

 فروشگاه آنلاین بهار هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگاهی و یا لینک در وب‌سایت فروشگاه شکل میگیرد،ندارد.تمام ابزاری که در وبسایت فروشگاه آنلاین بهار با هدف ارتباط با مشتریان به‌کار گرفته میشود، فقط برای همین برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که منظور طراحی شده كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً مناسب و مرتبط با سفارش کالا باشد. فروشگاه آنلاین بهار هیچگونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیامهای کاربران نمی‌پذیرد. نظرات و پیامهای کاربران پس از تایید مدیر وبسایت، برای اعلان عمومی، درج خواهند شد.

تمام شرایط و خدمات وبسایت فروشگاه آنلاین بهار بر مبنای آخرین سیاستهای این فروشگاه شکل گرفته و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

ارتباط الکترونیکی فروشگاه آنلاین بهار با کاربران فقط از طریق دامنه https://bahar-enclosure.ir شامل وب‌سایت، پست الکترونیکی، وبلاگ و موارد مشابه برقرار شده، و فقط با استفاده از آدرس پست الکترونیک هایی که کاربران در سایت درج کرده اند صورت می پذیرد. در صورت لزوم ارتباط تلفنی یا پستی نیز، این ارتباط با تلفن ها و آدرس‌های اعلام‌ شده توسط کاربر برقرار میشود. فروشگاه آنلاین بهار به هیچ وجه اطلاعات منحصر به‌ فرد کاربران را به اشخاص و با استفاده از آخرین فن طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمن یادآوری ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.