30 تیر 1403

1:56

آخرین مقالات مجتمع بهار

جعبه های سری BDC

جعبه های سری BDC مربوط به جعبه هاي تمام پلاستيکي براي قرارگيريي روي انواع سطوح و ميز مي باشد.  تفاوت اين سري از محصولات در زاويه روي جعبه ها مي باشد.

اين نوع طراحي به کاربر امکان مي دهد که به دفعات زياد و زمان طولاني از دستگاه توليد شده با اين سري از محصولات به راحتي استفاده کرده و کنترل و نظارت دقيق تري بر روي عملکرد دستگاه و نمايشگرها ، علائم و چراغ هاي پيش بيني شده داشته باشد.

ادامه مطلب »
معرفی علائم اختصاری جعبه های بهار

معرفی علائم اختصاری جعبه های بهار

 علائم اختصاری جعبه های بهار ، اين سري از محصولات مربوط به جعبه هاي پلاستيکي ضد آب و گرد و غبار مي باشد که با توجه به نوع کاربري آن و استفاده در محيط‌هاي بيروني و شرايط ناپايدار هوايي طراحي، توليد و عرضه مي گردد.اين محصولات داراي کلاس حفاظتي IP68 به همراه  تاييده بين المللي مي باشند .

ادامه مطلب »
جعبه های رک مونت

انواع جعبه‌های رک مونت Rackmount Cases

جعبه‌های رک مونت، یا به عبارت دیگر کیس‌های رک مونت، وسایلی هستند که برای نصب و نگهداری تجهیزات الکترونیکی و شبکه‌های کامپیوتری در محیط‌های رک (رک‌های استاندارد بر اساس ارتفاع و عرض) استفاده می‌شوند. این جعبه‌ها یا کیس‌ها، به صورت استاندارد با ارتفاع‌ها و عرض‌های مشخصی ساخته می‌شوند تا بتوانند به راحتی در رک‌های استاندارد نصب شوند.

ادامه مطلب »
جعبه های ریلی استاندارد

جعبه های ریلی استاندارد

جعبه های ریلی یکی از اجزای اساسی و حیاتی در صنعت الکترونیک و برق هستند که برای محافظت و نگهداری از تجهیزات الکترونیکی و برقی به کار می‌روند. این جعبه‌ها، اغلب از مواد مقاوم و استحکام بالا ساخته می‌شوند تا تجهیزات داخلی را از خطرات محیطی مانند گرد و غبار، رطوبت، شوک‌ها، ارتعاشات و ورود آب به داخل محافظت کنند. طراحی این جعبه‌ها به‌طور ویژه با استفاده از استانداردهای مخصوصی صورت می‌گیرد که از جمله آن‌ها می‌توان به استانداردهای IP برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب اشاره کرد. جعبه‌های ریلی به دلیل توانایی محافظتی، استحکام و قابلیت سازگاری با انواع تجهیزات الکترونیکی، نقش بسیار حیاتی و اساسی در ایمنی و عملکرد بهینه تجهیزات الکترونیکی و برقی دارند.

ادامه مطلب »
جعبه های شرکت بهار

سفارشی سازی جعبه های بهار

مشتریان بهار همیشه درگیر مشکلات متعددی در زمینه های مختلف می باشند. مشکلاتی نظیر سوراخکاری، رنگ کاری، لیزر، قالب سازی و … که سفارشی سازی جعبه های بهار می توانید به تمام این مشکلات فائق آیید.

در ادامه به شرح خدمات سفارشی سازی جعبه های بهار می پردازیم

ادامه مطلب »

انواع جعبه های پلاستیکی و فلزی بهار

جعبه های بهار  از محصولات مجتمع بهار است. این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان انواع جعبه‌های پلاستیکی و فلزی در ایران است. این شرکت انواع مختلفی از جعبه‌ها را در ابعاد و اشکال مختلف تولید می‌کند که در صنایع مختلف کاربرد دارند.  این شرکت یکی از پیشروهای صنعت جعبه‌سازی در ایران می‌باشد. با داشتن تنوع در ابعاد و اشکال جعبه‌های پلاستیکی و فلزی، این شرکت به نیازهای مختلف صنایع، از جمله صنایع مواد غذایی، دارویی، الکترونیکی، و سایر صنایع، پاسخ می‌د

ادامه مطلب »
جعبه‌های ضد انفجار بهار

جعبه‌های ضد انفجار بهار

شرکت Bahar Enclosure جزو شرکت‌هایی است که در زمینه تولید جعبه‌های ضد انفجار با برند بهار فعالیت دارند. جعبه‌های ضد انفجار معمولاً برای حفاظت از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در محیط‌هایی که خطر انفجار وجود دارد، استفاده می‌شوند. این جعبه‌ها از مواد مقاوم و ضد انفجار ساخته می‌شوند تا در صورت وقوع مشکلات، خطرات احتمالی کاهش یابد و از گسترش آتش و انفجار جلوگیری شود.

ادامه مطلب »

جعبه‌های پلاستیکی و فلزی بهار

جعبه‌های پلاستیکی و فلزی بهار در صنعت برق و الکترونیک به عنوان یکی از مؤلفه‌های اساسی بردهای الکتریکی و الکترونیکی استفاده می‌شوند. با توجه له استاندارد های جعبه های پلاستیکی و فلزی بهار می توان به جرات اعلام نمود که در این حوزه جزو اولیت هاست.

این دو نوع جعبه بردها به عنوان بسترهای حفاظتی برای مولفه‌های الکتریکی و الکترونیکی عمل می‌کنند. این مقاله به معایب و مزایای جعبه‌های پلاستیکی و فلزی در برد الکتریکی می‌پردازد و تأثیر آن‌ها بر عملکرد و ایمنی بردهای الکتریکی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

ادامه مطلب »
جعبه های شرکت بهار

چرا باید برای دستگاه خود جعبه یا باکس شرکت بهار را تهیه کنیم؟

همه ما در طول روز با بسیاری از دستگاه ها و لوازم سر و کار داریم ،که این میتونه از گوشی تلفن همراه ما گرفته تا حتی بدنه خودرو و یا لوازم منزل رو شامل بشه . همه این دستگاه ها مجموعی از قطعات الکترونیکی ،مکانیکی و المانهایی هستند که برای نظم وترتیب و محافظت در برابر عوامل محیطی و استفاده آسان تر در یک بستر مناسب قرار می گیرند .

ادامه مطلب »

چه نوع متریالی مناسب جعبه‌های شرکت بهار است؟

این ها همه متریالی هایی است که در ساخت انواع جعبه ها به کار گرفته می شوند، که هر کدام دارای خصوصیت های منحصربه فردی خود را داشته و بسته به محیط های قرار گیریی انتخاب می گردند تا بیشترین راندمان کاری را داشته باشند .این شما هستید که باید نسبت به محصولی که تولید می کنید و نوع کاربری و محیط پیرامون آن تصمیم به انتخاب متلایر نمایید . شما تنها نیستید و پرسنل مجرب ما در تمام این مراحل همراه شما و آماده پاسخگویی به تمامی سواالت شما می باشند.

ادامه مطلب »

چه نوع جعبه ای باید انتخاب کنم ؟

جعبه ها دارای تنوع نا محدودی می باشد که شامل تنوع ابعاد ، متریال ، نوع کاربری و حتی محیط های استفاده است که با توجه به نیاز مصرف کننده و موارد باال دسته بندی می شوند .
در مرحله اول شما باید از دسته قرار گیریی محصول خود آگاه شوید . به عنوان مثال دستگاهی که قرار است تولید کنید چه نوع کاربری دارد و در چه محیطی قرار است که مورد استفاده قرار گیرد ،

ادامه مطلب »