24 خرداد 1403

17:43

به وردپرس خوش آمدید. این اولین نوشتهٔ شماست. این را ویرایش یا حذف کنید، سپس نوشتن را شروع نمایید!

کلمات کلیدی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مقالات دیگر وبلاگ بهار

این ها همه متریالی هایی است که در ساخت انواع جعبه ها به کار گرفته می شوند، که هر کدام دارای خصوصیت های منحصربه فردی خود را داشته و بسته به محیط های قرار گیریی انتخاب می گردند تا بیشترین راندمان کاری را داشته باشند .این شما هستید که باید نسبت به محصولی که تولید می کنید و نوع کاربری و محیط پیرامون آن تصمیم به انتخاب متلایر نمایید . شما تنها نیستید و پرسنل مجرب ما در تمام این مراحل همراه شما و آماده پاسخگویی به تمامی سواالت شما می باشند.

جعبه ها دارای تنوع نا محدودی می باشد که شامل تنوع ابعاد ، متریال ، نوع کاربری و حتی محیط های استفاده است که با توجه به نیاز مصرف کننده و موارد باال دسته بندی می شوند . در مرحله اول شما باید از دسته قرار گیریی محصول خود آگاه شوید . به عنوان مثال دستگاهی که قرار است تولید کنید چه نوع کاربری دارد و در چه محیطی قرار است که مورد استفاده قرار گیرد ،

Picture of <span>دسته‌بندی نشده</span>

دسته‌بندی نشده

دسته بندی

Picture of 6 مرداد 1401

6 مرداد 1401

تاریخ

Picture of <span class="span-reading-time rt-reading-time"><span class="rt-label rt-prefix"></span> <span class="rt-time"> < 1</span> <span class="rt-label rt-postfix"></span></span>
دقیقه

< 1 دقیقه

زمان مطالعه

Picture of بهار

بهار

نویسنده

دیگر مقالات وبلاگ بهار

23 بهمن 1402

جعبه های سری BDC مربوط به جعبه هاي تمام پلاستيکي براي قرارگيريي روي انواع سطوح و ميز مي باشد.  تفاوت اين سري از محصولات در زاويه روي جعبه ها مي باشد. اين نوع طراحي به کاربر امکان مي دهد که به دفعات زياد و زمان طولاني از دستگاه توليد شده با اين سري از محصولات به راحتي استفاده کرده و کنترل و نظارت دقيق تري بر روي عملکرد دستگاه و نمايشگرها ، علائم و چراغ هاي پيش بيني شده داشته باشد.

2 بهمن 1402

 علائم اختصاری جعبه های بهار ، اين سري از محصولات مربوط به جعبه هاي پلاستيکي ضد آب و گرد و غبار مي باشد که با توجه به نوع کاربري آن و استفاده در محيط‌هاي بيروني و شرايط ناپايدار هوايي طراحي، توليد و عرضه مي گردد.اين محصولات داراي کلاس حفاظتي IP68 به همراه  تاييده بين المللي مي باشند .

18 دی 1402

جعبه‌های رک مونت، یا به عبارت دیگر کیس‌های رک مونت، وسایلی هستند که برای نصب و نگهداری تجهیزات الکترونیکی و شبکه‌های کامپیوتری در محیط‌های رک (رک‌های استاندارد بر اساس ارتفاع و عرض) استفاده می‌شوند. این جعبه‌ها یا کیس‌ها، به صورت استاندارد با ارتفاع‌ها و عرض‌های مشخصی ساخته می‌شوند تا بتوانند به راحتی در رک‌های استاندارد نصب شوند.

جعبه های ریلی یکی از اجزای اساسی و حیاتی در صنعت الکترونیک و برق هستند که برای محافظت و نگهداری از تجهیزات الکترونیکی و برقی به کار می‌روند. این جعبه‌ها، اغلب از مواد مقاوم و استحکام بالا ساخته می‌شوند تا تجهیزات داخلی را از خطرات محیطی مانند گرد و غبار، رطوبت، شوک‌ها، ارتعاشات و ورود آب به داخل محافظت کنند. طراحی این جعبه‌ها به‌طور ویژه با استفاده از استانداردهای مخصوصی صورت می‌گیرد که از جمله آن‌ها می‌توان به استانداردهای IP برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب اشاره کرد. جعبه‌های ریلی به دلیل توانایی محافظتی، استحکام و قابلیت سازگاری با انواع تجهیزات الکترونیکی، نقش بسیار حیاتی و اساسی در ایمنی و عملکرد بهینه تجهیزات الکترونیکی و برقی دارند.

مشتریان بهار همیشه درگیر مشکلات متعددی در زمینه های مختلف می باشند. مشکلاتی نظیر سوراخکاری، رنگ کاری، لیزر، قالب سازی و ... که سفارشی سازی جعبه های بهار می توانید به تمام این مشکلات فائق آیید. در ادامه به شرح خدمات سفارشی سازی جعبه های بهار می پردازیم